Dynasty Pembe Lale Soğanı 1 Adet

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 16.017
Fiyat:
19,90 TL

 Lale Soğanı Hakkında Bilmedikleriniz?

*Lale Soğanı Dikim Zamanı :Ekim-Mart ayları arası
*Lale Soğanı Dikim Bölgeleri:Her Rakım
*Lale Soğanı Dikim Yerleri:Bahçe, Saksıda
*Lale Soğanı Çiçeklenme Dönemi:Bahar
*Lale Soğanı Mevsimsel Durumu: Size gelecek ürün soğandır.Açmış çiçek değildir. Soğanınız baharla birlikte yapraklanacak ve çiçeklenecektir.
*Lale Soğanı Gönderimi:Lale Soğanı gönderimi özel tasarım soğan gönderim paketinde anlaşmalı olunan kargo şirketi ile tam faturalı bir şekilde gönderilmektedir.
*Kargom Geldiğinde Ne Yapmalıyım:Lale Soğanınızı kargodan teslim aldığınızda paketinden çıkartın ve dikimini yapınız. Soğanınızı aynı gün içerisinde dikmeyecekseniz serin bir ortamda muhafaza ediniz.
 
*Lale Soğanı Saksıda Yetiştiriciliği:Uygundur. Kullanacak olduğunuz toprak harcının steril olmasına dikkat ediniz.
*Lale Soğanı Dikimi: Soğan çukurunuzu, soğan çapının 2-3 katı olacak şekilde açınız.Soğanlar birbirine değmeyecek bir şekilde sivri kısmı yukarıda bakacak şekilde yerleştiriniz.Üzerinde 2 cm toprakla kapatınız. Baharla beraber çiçeklenmeye başlayacaktır.
*Lale Soğanı Dikim Mesafesi: Lale Soğanlarınızı 1 cm ara ile soğanlar birbirine değmeyecek, sivri kısmı yukarı bakacak şekilde 1 cm ara ile dikebilirsiniz.
 
*Lale Soğanı Gübrelemesi ve Sulaması: Çiçek döneminde fosfor ağırlıklı, diğer dönemlerde ise dengeli gübre kullanılarak gübreleme yapabilir.Gübreleme yaptıktan sonra mutlaka sulama yapınız.İç mekan içerisinde ise toprağı nemli tutacak şekilde sulama yapınız.Kışın soğan dış mekanda ise toprak kuru ise sulama yapabilirsiniz.Çiçek döneminde su ihtiyacı fazla olacağından,sulama sıklığı daha fazla olacaktır.

Diğer Özellikler
Stok KoduDynasty001
MarkaMimoza Bitki Market
Stok DurumuVar
Dynasty001

İLETİŞİM

  •      Çünür Mahallesi 
  •       5474 Sokak Köseoğlu Sit.No:5 E 
  •       Merkez/ISPARTA
  • +90 (530) 061-01-96
  •  emineozoglu@mynet.com
  • www.lavantakokulukoy.org

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.